Statistik rapport: Lyseng IF 13-11-2017 21:19:37

Lyseng IF Dato: 2018-06-09
Tid: 16:35:25
Grodan Statistik - Statistik rapport



Rekord - Seniorer Bassin: 25m Klasse: Damer

50m Frisvømning Kirsten Jensen (1971) København 1988-03-06 00:27.10
100m Frisvømning Kirsten Jensen (1971) København 1988-03-06 00:59.80
200m Frisvømning Kirsten Jensen (1971) København 1988-03-06 02:09.86
400m Frisvømning Nanna Huus Jakobsen (1990) Århus 2009-09-25 04:30.44
800m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Viborg 2017-10-07 09:52.96
1500m Frisvømning Mia Kynde (1994) Århus 2015-04-11 18:46.98
50m Brystsvømning Nina Højris Jørgensen (1992) Thisted 2011-11-24 00:32.50
100m Brystsvømning Nina Højris Jørgensen (1992) Århus 2011-10-28 01:11.40
200m Brystsvømning Nina Højris Jørgensen (1992) Århus 2011-10-28 02:36.91
50m Rygsvømning Nina Højris Jørgensen (1992) Vejlby Risskov 2012-03-09 00:31.21
100m Rygsvømning Nina Højris Jørgensen (1992) Struer 2012-01-28 01:05.78
200m Rygsvømning Kirsten Jensen (1971) København 1988-03-06 02:22.70
50m Butterfly Mia Seehausen (2001) Ringe 2015-12-05 00:29.76
100m Butterfly Mia Seehausen (2001) Brønshøj 2016-02-05 01:04.96
200m Butterfly Mia Seehausen (2001) Brønshøj 2016-02-05 02:24.53
100m Medley Nina Højris Jørgensen (1992) Thisted 2011-11-24 01:05.55
200m Medley Nina Højris Jørgensen (1992) Aalborg 2011-11-04 02:25.68
400m Medley Nina Højris Jørgensen (1992) Aalborg 2011-11-04 05:15.03


Rekord - Seniorer Bassin: 25m Klasse: Herrer

50m Frisvømning Anton Borg Hjort (2000) Nyborg 2016-12-17 00:24.49
100m Frisvømning Jakob Bjerre Knudsen (1990) Haderslev 2009-10-02 00:52.56
200m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Reykjavík, Island 2017-12-01 01:50.72
400m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Reykjavík, Island 2017-12-01 03:57.38
800m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Århus 2017-11-02 08:01.06
1500m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Reykjavík, Island 2017-12-01 15:07.25
50m Brystsvømning Jakob Bjerre Knudsen (1990) Højbjerg 2009-05-07 00:31.80
100m Brystsvømning Jan Boier Pedersen 01:07.82
200m Brystsvømning Oskar Lindholm (2001) Viborg 2017-10-07 02:25.24
50m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Brønshøj 2016-11-10 00:27.01
100m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Brønshøj 2016-11-10 00:58.01
200m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Brønshøj 2016-11-10 02:07.98
50m Butterfly Jakob Bjerre Knudsen (1990) Aalborg 2009-11-28 00:25.65
100m Butterfly Jakob Bjerre Knudsen (1990) Aalborg 2009-11-28 00:57.80
200m Butterfly Jakob Bjerre Knudsen (1990) Kolding 2008-10-23 02:07.36
100m Medley Jakob Bjerre Knudsen (1990) Århus 2009-09-25 00:59.34
200m Medley Jakob Bjerre Knudsen (1990) Struer 2009-01-31 02:10.87
400m Medley Oskar Lindholm (2001) Reykjavík, Island 2017-12-01 04:31.22


Rekord - Seniorer Bassin: 50m Klasse: Damer

50m Frisvømning Kirsten Jensen (1971) Odense 1988-07-07 00:27.84
100m Frisvømning Kirsten Jensen (1971) Odense 1988-07-07 01:01.19
200m Frisvømning Kirsten Jensen (1971) Odense 1988-07-07 02:09.51
400m Frisvømning Trine Kristensen (1995) Hjørring 2010-02-26 04:53.64
800m Frisvømning Trine Kristensen (1995) Århus 2010-05-28 09:59.38
1500m Frisvømning Mia Kynde (1994) Århus 2008-05-30 19:33.10
50m Brystsvømning Nina Højris Jørgensen (1992) Hjørring 2012-03-02 00:33.74
100m Brystsvømning Nina Højris Jørgensen (1992) Odense 2011-05-06 01:15.14
200m Brystsvømning Nina Højris Jørgensen (1992) Brønshøj 2011-06-25 02:46.94
50m Rygsvømning Nina Højris Jørgensen (1992) Esbjerg 2012-07-10 00:32.91
100m Rygsvømning Kirsten Jensen (1971) Århus 1987-07-17 01:08.77
200m Rygsvømning Kirsten Jensen (1971) Århus 1987-07-17 02:24.85
50m Butterfly Mia Seehausen (2001) Herning 2016-04-15 00:29.91
100m Butterfly Mia Seehausen (2001) Odense 2015-06-27 01:06.43
200m Butterfly Mia Seehausen (2001) Herning 2016-04-15 02:29.58
200m Medley Nina Højris Jørgensen (1992) Hjørring 2012-03-02 02:35.33
400m Medley Nina Højris Jørgensen (1992) Hjørring 2012-03-02 05:32.67


Rekord - Seniorer Bassin: 50m Klasse: Herrer

50m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Århus 2018-06-01 00:25.01
100m Frisvømning Anton Borg Hjort (2000) Kirchberg, Luxembour 2018-01-26 00:54.00
200m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Brønshøj 2018-04-12 01:56.30
400m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Århus 2018-06-01 04:04.67
800m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Brønshøj 2018-04-12 08:17.14
1500m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Glasgow, England 2018-05-25 15:54.13
50m Brystsvømning Jan Boier Pedersen 00:32.25
100m Brystsvømning Jan Boier Pedersen 01:10.58
200m Brystsvømning Jan Boier Pedersen 02:33.65
50m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Herning 2016-06-25 00:27.97
100m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Esbjerg 2017-06-24 01:01.20
200m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Herning 2016-06-25 02:15.52
50m Butterfly Jakob Bjerre Knudsen (1990) Esbjerg 2012-07-10 00:26.91
100m Butterfly Jakob Bjerre Knudsen (1990) Gladsaxe 2008-07-01 00:58.00
200m Butterfly Jakob Bjerre Knudsen (1990) Gladsaxe 2008-07-01 02:12.03
200m Medley Oskar Lindholm (2001) Hjørring 2018-05-04 02:13.63
400m Medley Oskar Lindholm (2001) Hjørring 2018-05-04 04:39.36


Rekord - Juniorer Bassin: 25m Klasse: Damer

50m Frisvømning Mia Seehausen (2001) Odense 2015-12-11 00:28.49
100m Frisvømning Mia Seehausen (2001) Odense 2015-12-11 01:01.23
200m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Holstebro 2018-04-20 02:10.68
400m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Odense 2018-02-02 04:41.33
800m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Viborg 2017-10-07 09:52.96
1500m Frisvømning Mia Kynde (1994) Odense 2010-10-29 19:20.62
50m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Horsens 2017-12-08 00:34.74
100m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Århus 2018-06-01 01:15.68
200m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Århus 2017-11-02 02:41.91
50m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Ringe 2017-02-03 00:32.12
100m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Ringe 2017-02-03 01:09.30
200m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Ringe 2017-02-03 02:29.08
50m Butterfly Mia Seehausen (2001) Ringe 2015-12-05 00:29.76
100m Butterfly Mia Seehausen (2001) Brønshøj 2016-02-05 01:04.96
200m Butterfly Mia Seehausen (2001) Brønshøj 2016-02-05 02:24.53
100m Medley Mia Seehausen (2001) Herning 2015-10-30 01:11.46
200m Medley Martha Bjerg (2004) Odense 2018-02-02 02:33.65
400m Medley Martha Bjerg (2004) Holstebro 2018-04-20 05:28.20


Rekord - Juniorer Bassin: 25m Klasse: Herrer

50m Frisvømning Anton Borg Hjort (2000) Nyborg 2016-12-17 00:24.49
100m Frisvømning Anton Borg Hjort (2000) Århus 2017-11-02 00:52.85
200m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Reykjavík, Island 2017-12-01 01:50.72
400m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Reykjavík, Island 2017-12-01 03:57.38
800m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Århus 2017-11-02 08:01.06
1500m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Reykjavík, Island 2017-12-01 15:07.25
50m Brystsvømning Mads D. Kristensen (1998) Århus 2013-10-25 00:32.10
100m Brystsvømning Oskar Lindholm (2001) Hasle 2017-09-02 01:10.57
200m Brystsvømning Oskar Lindholm (2001) Viborg 2017-10-07 02:25.24
50m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Brønshøj 2016-11-10 00:27.01
100m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Brønshøj 2016-11-10 00:58.01
200m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Brønshøj 2016-11-10 02:07.98
50m Butterfly Jakob Bjerre Knudsen (1990) Kolding 2008-10-23 00:26.34
100m Butterfly Jakob Bjerre Knudsen (1990) Kolding 2008-10-23 00:57.90
200m Butterfly Jakob Bjerre Knudsen (1990) Kolding 2008-10-23 02:07.36
100m Medley Oskar Lindholm (2001) Hasle 2018-03-10 01:00.37
200m Medley Oskar Lindholm (2001) Brønshøj 2016-11-10 02:10.93
400m Medley Oskar Lindholm (2001) Reykjavík, Island 2017-12-01 04:31.22


Rekord - Juniorer Bassin: 50m Klasse: Damer

50m Frisvømning Katrine Jørgensen (2000) Århus 2015-06-05 00:29.40
100m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Århus 2018-06-01 01:03.02
200m Frisvømning Trine Kristensen (1995) Esbjerg 2010-03-27 02:18.79
400m Frisvømning Trine Kristensen (1995) Hjørring 2010-02-26 04:53.64
800m Frisvømning Trine Kristensen (1995) Århus 2010-05-28 09:59.38
1500m Frisvømning Mia Kynde (1994) Århus 2008-05-30 19:33.10
50m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Århus 2018-06-01 00:35.15
100m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Århus 2018-06-01 01:15.68
200m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Nørresundby 2017-06-24 02:47.93
50m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Århus 2017-05-19 00:33.82
100m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Århus 2017-05-19 01:11.27
200m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Århus 2017-05-19 02:35.15
50m Butterfly Mia Seehausen (2001) Herning 2016-04-15 00:29.91
100m Butterfly Mia Seehausen (2001) Odense 2015-06-27 01:06.43
200m Butterfly Mia Seehausen (2001) Herning 2016-04-15 02:29.58
200m Medley Martha Bjerg (2004) Nørresundby 2017-06-24 02:39.71
400m Medley Martha Bjerg (2004) Hjørring 2018-05-04 05:48.12


Rekord - Juniorer Bassin: 50m Klasse: Herrer

50m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Århus 2018-06-01 00:25.01
100m Frisvømning Anton Borg Hjort (2000) Kirchberg, Luxembour 2018-01-26 00:54.00
200m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Brønshøj 2018-04-12 01:56.30
400m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Århus 2018-06-01 04:04.67
800m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Brønshøj 2018-04-12 08:17.14
1500m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Glasgow, England 2018-05-25 15:54.13
50m Brystsvømning Anton Borg Hjort (2000) Århus 2018-06-01 00:34.18
100m Brystsvømning William Sloth (2003) Hjørring 2018-05-04 01:17.56
200m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Hjørring 2018-05-04 02:47.47
50m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Herning 2016-06-25 00:27.97
100m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Esbjerg 2017-06-24 01:01.20
200m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Herning 2016-06-25 02:15.52
50m Butterfly Anton Borg Hjort (2000) Århus 2018-06-01 00:27.82
100m Butterfly Anton Borg Hjort (2000) Esbjerg 2017-06-24 01:00.48
200m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Århus 2018-06-01 02:25.23
200m Medley Oskar Lindholm (2001) Hjørring 2018-05-04 02:13.63
400m Medley Oskar Lindholm (2001) Hjørring 2018-05-04 04:39.36


Rekord - 13 og yngre Bassin: 25m Klasse: Damer

50m Frisvømning Mille Kjær Jensen (2004) Hasle 2017-03-18 00:29.51
100m Frisvømning Mille Kjær Jensen (2004) Ringe 2017-02-03 01:03.91
200m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Thisted 2017-04-21 02:16.71
400m Frisvømning Mia Kynde (1994) Esbjerg 2007-10-26 04:56.44
800m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Hasle 2017-03-18 10:03.37
1500m Frisvømning Katrine Mols (2003) Herning 2016-04-30 23:03.45
50m Brystsvømning Olivia Larsen (1995) Højbjerg 2008-06-22 00:36.72
100m Brystsvømning Sarah Larsen (2004) Nørresundby 2017-06-24 01:18.25
200m Brystsvømning Olivia Larsen (1995) Kastrup 2008-06-13 02:46.77
50m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Ringe 2017-02-03 00:32.12
100m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Ringe 2017-02-03 01:09.30
200m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Ringe 2017-02-03 02:29.08
50m Butterfly Mille Kjær Jensen (2004) Ringe 2017-02-03 00:31.47
100m Butterfly Sarah Larsen (2004) Århus 2017-05-19 01:16.17
200m Butterfly Mia Kynde (1994) Højbjerg 2007-11-29 02:54.84
100m Medley Mille Kjær Jensen (2004) Aalborg 2016-11-25 01:12.75
200m Medley Mille Kjær Jensen (2004) Ringe 2017-02-03 02:35.34
400m Medley Mia Kynde (1994) Esbjerg 2007-10-26 05:47.91


Rekord - 13 og yngre Bassin: 25m Klasse: Herrer

50m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Hasle 2014-05-27 00:27.78
100m Frisvømning Frederik Lindholm (2004) Ringe 2017-02-03 01:01.29
200m Frisvømning Joachim Hjertmann (2002) Aabybro 2015-05-29 02:14.31
400m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Odder 2014-05-23 04:41.78
800m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Århus 2014-05-30 10:10.72
1500m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Odder 2014-04-25 19:06.16
50m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Nørresundby 2017-06-24 00:35.61
100m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Aalborg 2016-11-25 01:19.43
200m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Århus 2016-12-03 02:51.81
50m Rygsvømning Frederik Lindholm (2004) Ringe 2017-02-03 00:32.88
100m Rygsvømning Frederik Lindholm (2004) Ringe 2017-02-03 01:11.42
200m Rygsvømning Lucas Rosenborg (2004) Odder 2017-06-10 02:40.30
50m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Hasle 2017-03-18 00:29.98
100m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Nørresundby 2017-06-24 01:06.40
200m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Thisted 2016-09-30 02:47.96
100m Medley Frederik Lindholm (2004) Ringe 2017-02-03 01:10.82
200m Medley Frederik Lindholm (2004) Ringe 2017-02-03 02:30.90
400m Medley Frederik Lindholm (2004) Thisted 2016-09-30 05:37.50


Rekord - 13 og yngre Bassin: 50m Klasse: Damer

50m Frisvømning Mille Kjær Jensen (2004) Århus 2017-05-19 00:29.88
100m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Århus 2017-05-19 01:04.02
200m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Nørresundby 2017-06-24 02:20.57
400m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Århus 2017-05-19 04:57.62
800m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Århus 2017-05-19 10:20.81
1500m Frisvømning Katrine Mols (2003) Herning 2016-04-30 23:03.45
50m Brystsvømning Sarah Larsen (2004) Århus 2017-05-19 00:38.07
100m Brystsvømning Sarah Larsen (2004) Nørresundby 2017-06-24 01:18.25
200m Brystsvømning Sarah Larsen (2004) Nørresundby 2017-06-24 02:49.39
50m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Århus 2017-05-19 00:33.82
100m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Århus 2017-05-19 01:11.27
200m Rygsvømning Mille Kjær Jensen (2004) Århus 2017-05-19 02:35.15
50m Butterfly Mille Kjær Jensen (2004) Århus 2017-05-19 00:31.88
100m Butterfly Sarah Larsen (2004) Århus 2017-05-19 01:16.17
200m Butterfly Trine Kristensen (1995) Århus 2008-05-30 03:30.45
200m Medley Martha Bjerg (2004) Nørresundby 2017-06-24 02:39.71
400m Medley Mia Kynde (1994) Århus 2006-05-26 06:09.48


Rekord - 13 og yngre Bassin: 50m Klasse: Herrer

50m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Gentofte 2014-06-20 00:28.11
100m Frisvømning Frederik Lindholm (2004) Nørresundby 2017-06-24 01:01.36
200m Frisvømning Frederik Lindholm (2004) Nørresundby 2017-06-24 02:16.48
400m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Gentofte 2014-06-20 04:46.47
800m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Århus 2014-05-30 10:10.72
50m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Nørresundby 2017-06-24 00:35.61
100m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Nørresundby 2017-06-24 01:19.44
200m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Århus 2015-06-05 03:20.38
50m Rygsvømning Lucas Rosenborg (2004) Århus 2017-05-19 00:33.44
100m Rygsvømning Lucas Rosenborg (2004) Nørresundby 2017-06-24 01:14.08
200m Rygsvømning Joachim Hjertmann (2002) Århus 2015-05-09 02:54.38
50m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Nørresundby 2017-06-24 00:30.39
100m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Nørresundby 2017-06-24 01:06.40
200m Butterfly Oskar Lindholm (2001) Århus 2014-05-30 02:55.07
200m Medley Frederik Lindholm (2004) Nørresundby 2017-06-24 02:31.13
400m Medley Joachim Hjertmann (2002) Esbjerg 2015-06-19 06:01.06


Rekord - 14 -15 år Bassin: 25m Klasse: Damer

50m Frisvømning Mia Seehausen (2001) Odense 2015-12-11 00:28.49
100m Frisvømning Mia Seehausen (2001) Odense 2015-12-11 01:01.23
200m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Holstebro 2018-04-20 02:10.68
400m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Odense 2018-02-02 04:41.33
800m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Viborg 2017-10-07 09:52.96
1500m Frisvømning Mia Kynde (1994) Højbjerg 2009-05-07 19:23.75
50m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Horsens 2017-12-08 00:34.74
100m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Århus 2018-06-01 01:15.68
200m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Århus 2017-11-02 02:41.91
50m Rygsvømning Katrine Jørgensen (2000) Risskov 2015-03-07 00:32.92
100m Rygsvømning Martha Bjerg (2004) Horsens 2017-12-08 01:11.25
200m Rygsvømning Mia Seehausen (2001) Vejlby Risskov 2016-03-05 02:31.94
50m Butterfly Mia Seehausen (2001) Ringe 2015-12-05 00:29.76
100m Butterfly Mia Seehausen (2001) Brønshøj 2016-02-05 01:04.96
200m Butterfly Mia Seehausen (2001) Brønshøj 2016-02-05 02:24.53
100m Medley Mia Seehausen (2001) Herning 2015-10-30 01:11.46
200m Medley Martha Bjerg (2004) Odense 2018-02-02 02:33.65
400m Medley Martha Bjerg (2004) Holstebro 2018-04-20 05:28.20


Rekord - 14 -15 år Bassin: 25m Klasse: Herrer

50m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Brønshøj 2016-02-05 00:25.28
100m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Brønshøj 2016-02-05 00:55.89
200m Frisvømning Frederik Lindholm (2004) Holstebro 2018-04-20 02:00.04
400m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Brønshøj 2016-02-05 04:14.70
800m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Herning 2015-10-30 08:55.10
1500m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Brønshøj 2016-02-05 16:18.56
50m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Herning 2017-11-03 00:34.56
100m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Holstebro 2018-04-20 01:11.06
200m Brystsvømning Oskar Lindholm (2001) Thisted 2016-04-08 02:32.33
50m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Odder 2015-04-24 00:29.25
100m Rygsvømning Oskar Lindholm (2001) Herning 2015-10-30 01:04.23
200m Rygsvømning Oskar Lindholm (2001) Thisted 2016-04-08 02:15.78
50m Butterfly Oskar Lindholm (2001) Herning 2015-10-30 00:28.54
100m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Holstebro 2018-04-20 01:02.74
200m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Odense 2018-02-02 02:19.81
100m Medley Frederik Lindholm (2004) Holstebro 2018-04-20 01:03.83
200m Medley Oskar Lindholm (2001) Thisted 2016-04-08 02:15.36
400m Medley Oskar Lindholm (2001) Thisted 2016-04-08 04:49.81


Rekord - 14 -15 år Bassin: 50m Klasse: Damer

50m Frisvømning Katrine Jørgensen (2000) Århus 2015-06-05 00:29.40
100m Frisvømning Martha Bjerg (2004) Århus 2018-06-01 01:03.02
200m Frisvømning Trine Kristensen (1995) Esbjerg 2010-03-27 02:18.79
400m Frisvømning Trine Kristensen (1995) Hjørring 2010-02-26 04:53.64
800m Frisvømning Trine Kristensen (1995) Århus 2010-05-28 09:59.38
1500m Frisvømning Mia Kynde (1994) Århus 2008-05-30 19:33.10
50m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Århus 2018-06-01 00:35.15
100m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Århus 2018-06-01 01:15.68
200m Brystsvømning Caroline Lysgaard (2003) Nørresundby 2017-06-24 02:47.93
50m Rygsvømning Mia Seehausen (2001) Lübeck, Tyskland 2015-03-21 00:34.20
100m Rygsvømning Mia Seehausen (2001) Odense 2015-06-27 01:13.67
200m Rygsvømning Martha Bjerg (2004) Hjørring 2018-05-04 02:38.41
50m Butterfly Mia Seehausen (2001) Herning 2016-04-15 00:29.91
100m Butterfly Mia Seehausen (2001) Odense 2015-06-27 01:06.43
200m Butterfly Mia Seehausen (2001) Herning 2016-04-15 02:29.58
200m Medley Sarah Larsen (2004) Århus 2018-06-01 02:41.36
400m Medley Martha Bjerg (2004) Hjørring 2018-05-04 05:48.12


Rekord - 14 -15 år Bassin: 50m Klasse: Herrer

50m Frisvømning Anton Borg Hjort (2000) Odense 2015-06-27 00:26.01
100m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Helsingør 2016-06-25 00:57.42
200m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Helsingør 2016-06-25 02:03.65
400m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Helsingør 2016-06-25 04:18.58
800m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Herning 2016-04-15 09:00.74
1500m Frisvømning Oskar Lindholm (2001) Helsingør 2016-06-25 16:51.97
50m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Hjørring 2018-05-04 00:35.05
100m Brystsvømning William Sloth (2003) Hjørring 2018-05-04 01:17.56
200m Brystsvømning Frederik Lindholm (2004) Hjørring 2018-05-04 02:47.47
50m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Århus 2015-06-05 00:30.45
100m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Odense 2015-06-27 01:05.13
200m Rygsvømning Anton Borg Hjort (2000) Odense 2015-06-27 02:24.78
50m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Århus 2018-06-01 00:28.55
100m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Århus 2018-06-01 01:05.00
200m Butterfly Frederik Lindholm (2004) Århus 2018-06-01 02:25.23
200m Medley Oskar Lindholm (2001) Herning 2016-04-15 02:22.07
400m Medley Oskar Lindholm (2001) Herning 2016-04-15 05:02.14

Grodan Statistik - V1.05.13 (2014-02-14)